انواع قرارداد

قرار داد اعطای نمایندگی انحصاری

 قرار داد اعطای نمایندگی انحصاری

 

این قرارداد در تاریخ …………………. و با عنایت به ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران بین آقای حسین صالح فرزند ابراهیم به شماره شناسنامه۴۱۱ و کد ملی ۰۴۵۱۰۹۵۸۷۱ صادره از شمیران و آدرس: تهران  میدان توحید ابتدای ستارخان بعد از بانک ملی، پلاک ۵۱ واحد ۴  تلفن : ۶۶۵۷۱۲۴۵- ۰۲۱ که در این قرارداد تولید کننده نامیده میشود و شرکت آقا/خانم……………… فرزند………… شماره شناسنامه…………… و کد ملی …………………………. صادره از ………………… آدرس و تلفن :…………………………………………………………………………………………………  .

که در این قرارداد نماینده انحصاریمیباشد منعقد گردید.این قرارداد دارای مدت معین و با رضایت کامل طرفین در صحت سلامت عقل و روان منعقد گردیده است.

تبصره ۱:نشانی اعلامی در فوق اقامتگاه طرفین بوده و در صورت تغییر نشانی ، طرفین مکلف اند حداکثر ظرف مدت یک هفته مراتب را کتبا اعلام دارند و در غیر این صورت هر گونه ابلاغ و اخطار به نشانی فوق قانون محسوب می گردد.

 

ماده ۱:موضوع قرار داد:

عبارتست از اعطای عاملیت / نمایندگی خرید و پخش انحصاری دیوارپوش کامپوزیتی فایبرگلاس تولیدی تاپ فایبر آراد درشهر/استان……………………………

 

ماده ۲ : مدت قرارداد:

از تاریخ ………………… لغایت …………………هجری شمسی می باشد که در پایان در صورت موافقت طرفین برای مدت مشابه و با شرایط جدید نمایندگی (از لحاظ مالی و اسنادی) قابل تمدید است.

 

ماده ۳ : مشخصات محصول و شرایط تحویل:

دیوارپوش دکوراتیو تولیدی تاپ فایبر آراد پانل هایی در دو اندازه و متر بدون رنگ و خام می باشد. وزن پانل ها ۴ تا ۷ کیلوگرم بسته به طرح آن ،بر متر مربع و تحویل آن درب کارخانه در احمد آباد مستوفی و یا ارسال به مقصد به صورت پس کرایه است.

 

ماده۴: قیمت محصول وتعداد:

قیمت هر پانل طبق مشخصات فوق برای پانل های سنگین( مانند صخره، چوبگردو، آنتیک، صخره ریز) ۰۰۰/۵۹۰ ریال که فروش آن به ازای هر پانل ۰۰۰/۷۵۰ ریال می باشد و برای پانل های سبک ( مانند هارداستون، رئال، کلاسیک، بادبر، بارسا، آجر، چوب، سنگ درهم) ۰۰۰/۴۵۰ ریال که فروش آنها به ازای هر پانل ۰۰۰/۵۵۰ ریال می باشد. لازم به ذکر است قیمت های ارائه شده به شرط خرید حداقل ماهیانه ۳۰۰ پانل تعیین شده است.

ضمنا لیست قیمت به صورت سه ماهه تعیین و از طرف شرکت در اختیار نماینده قرار خواهد گرفت.

.

ماده۵: تعهدات نماینده:

نماینده  ملزم و متعهد می گردد که تمام موارد زیر را با دقت رعایت و اجرا کند:

الف-رعایت و انجام کلیه ضوابط ومقررات در ارتباط با قیمت گذاری و تبلیغات که از طرف تولید کننده اصلی بصورت کتبی به نماینده اعلام می گردد.

ب- فروش محصول با نام تجاری آراد پنل در محدوده جغرافیایی نامبرده.

ج-تبلیغات و بازاریابی در حیطه محدوده جغرافیایی استانی برای فروش حداقل ۳۰۰ پانل در ماه و همچنین شرکت در نمایشگاههای محلی با هماهنگی تولید کننده و ارائه گزارش از نمایشگاه به تولید کننده و ارائه گزارش از نمایشگاه به ایشان.

د-تعهد به عدم فعالیت با دیگر رقبای شرکت در رشته کامپوزیت و یا کالاهای توافقی بعدی.

ه–هماهنگی با تولید کننده  در صورت داشتن و انعقاد قرارداد بابت پروژه ای که نیاز به قالب جدید و قیمت جدید باشد.

و– تهیه و ارسال چک لیستهای بازاریابی و تبلیغات ، برگه سفارش کالا ،مواد دریافتنی،وجوهات پرداختنی طبق ضمیمه های قرارداد

ز- نماینده موظف و متعهد می شود که روش صحیح تبلیغاتدر ارتباط با فروش محصول به نحو احسن رعایت نماید.

ح– در صورتیکه نماینده پس از ۴ ماه از زمان قرارداد نتواند میزان حداقل فروش در ماده (۵) بند (ج) که میزان ۳۰۰ پانل در ماه بوده را  و بفروش برساند ، این اختیار را به تولید کننده میدهد که در حوزه جغرافیایی نمایندهنامبرده ، نماینده دیگر را پیدا کرده و با ایشان همکاری نماید و این قراردادفسخ می گردد.

ط– بعد از اتمام قرارداد نمایندگی و یا فسخ آن به هر دلیلی و بطور کلی قطع ارتباط کاری نماینده با تولید کننده ، نماینده متعهد می گردد که به هیچ عنوان خدمات و محصولات مربوط به آراد پنل را ارائه ندهدو به هیچ طریق از نام تجاری و محصول بصورت پیشوند و پسوند استفاده نکند ، در غیر اینصورت با صلاحدید تولید کننده از فرد خاطی جبران خسارت می گردد.

 

ماده ۶ : تعهدات تولید کننده:

الف – آموزش نصب و اجرا برای نماینده و افرادی که نماینده معرفی میکند(حداکثر برای ۳ نفر)

ب– تولید کننده فقط در برابر کیفیت کالای تولیدی خود پیش از نصب مسئولیت دارد و مسئولیت طراحی و حملو نصب و رنگ آمیزی و اجرا با قرارداد جداگانه قابل قبول خواهد بود.

ج– هرگونه افزایش یا کاهش قیمت شدید مواد اولیه با گفتگو میان طرفین و بصورت الحاقیه به این قراردادلحاظ خواهد شد.

د– تولید کننده ، ماستیک لازم برای نصب را در قبال اخذ وجه آن تامین خواهد نمود. ( به ازای هر کیلوگرم ۲۵،۰۰۰ ریال )

ه– معرفی مشتریان بالفعل تولید کننده به نماینده  که در حیطه جغرافیایی قرارداد می باشد.

و– معرفی مشتریان جدید به نماینده که از طریق تبلیغات کشوری و یا شرکت در نمایشگاه بوده است .

د- تعیین سیاستهای بازاریابی و فروش شامل تبلیغات ، شرکت در نمایشگاه ،قیمت گذاری و ارزیابی رقبا که بصورت مکتوب به نماینده ابلاغ می گردد.

ز– اعطای نمایندگی انحصاری برای کامپوزیت و یا کالاهای جدید توافقی که در برنامه توسعه تولید کننده می باشد.

و- تولید کننده متعهد می گردد در صورت مراجعه مستقیم مشتری در محدوده فعالیت نماینده ، وی را به نماینده معرفی نماید.

ح- کلیه پرداخت ها خالص بوده وهیچگونه کسورات قانونی از آن کسر نمی گردد.

 

ماده ۷ : ضمانت حسن انجام کار:

برای تامین سفارشات در اسرع وقت توسط تولید کننده و تضمین خرید و پرداخت خرید های اعتباری از طرف نماینده مبلغ ………………………ریال به صورت چک به شماره …………………………… بانک ……………………………. ارائه می گردد که تا پایان قرار داد نزد تولید کننده باقی خواهد ماند.

 

ماده ۸ :نحوه پرداخت:

مبلغ کل هر سفارش بصورت ۳۰% نقدی و باقیمانده در هنگام تحویل برای نماینده با دو فقره چک ۲ ماهه و ۳ ماهه تسویه می شود.

 

ماده ۹ :شرایط فسخ:

در صورت عدم رعایت مفاد قرارداد و یا تعهدات مذکور ،این قرارداد بصورت یکطرفه از جانب تولید کننده فسخ می گردد.

این قرارداد در ………….  صفحه و در………… ماده و …………… بند و………… تبصره ودر دو نسخه تنظیم و به امضاء طرفین رسیده است که هر کدام حکم واحد را دارا می باشد.

توضیحات: 

 

 

امضاء و اثر انگشت نماینده                                                           امضاء و اثر انگشت تولید کننده

 

 

 

 

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم فروردین ۱۳۹۱ساعت 16:54  توسط   |